Zawody wędkarskie o puchar Prezesa oraz jubileusz 50-lecia sekcji

W niedzielę, 8 października sekcja wędkarska Fundacji Elektrowni Rybnik zorganizowała zawody o puchar Prezesa. Do rywalizacji przystąpiło 22 zawodników z Katowic, Bełchatowa, Będzina, Wodzisławia Śląskiego i oczywiście Rybnika. Najlepszym okazał się Pan Marcin reprezentujący koło Nr 4 „Megawat” z Bełchatowa, który złowił 5,5 kg ryb. Drugie miejsce zajął Pan Henryk z sekcji Fundacji Elektrowni Rybnik, a na ostatnim miejscu podium uplasował się Pan Krzysztof z Będzina. Nadzór nad prawidłowością zawodów prowadził sędzia klasy krajowej z PZW Katowice. Wszystkie złowione ryby – głównie leszcze i płocie – po zważeniu zostały wypuszczone do wody. Zwycięzcy otrzymali puchary, a na wszystkich czekały dyplomy, pamiątkowe statuetki oraz drobne nagrody rzeczowe.

Turniej był połączony z jubileuszem 50-lecia sekcji wędkarskiej działającej przy Fundacji Elektrowni Rybnik. Z tej okazji pragniemy raz jeszcze serdecznie podziękować Kierownikowi sekcji – Mirosławowi Białowąsowi oraz wszystkim członkom i sympatykom za dotychczasową działalność i zaangażowanie w propagowaniu wędkarstwa.