STREFA RELAKSU
Szukasz ukojenia? Chcesz zapomnieć na chwilę o codzienności? To dobrze, że trafiłeś do Nas. Pozostaw troski za drzwiami i pozwól sobie na odrobinę relaksu.

W STREFIE RELAKSU zaznasz uczucie odprężenia, odzyskasz energię i naturalny spokój. Perfekcyjnie dobrane dla Ciebie masaże zniwelują ból, a różnorodne pielęgnacyjne zabiegi wprowadzą Twoje ciało w stan wyciszenia. Rozkoszuj się dotykiem ciepłych kamieni, zapachem czekolady i korzystaj z dobrodziejstw olejków eterycznych. Dzięki niepowtarzalnym zabiegom i masażom specjaliści wyczarują dotykiem krainę błogiego spokoju, do której, mamy nadzieję, będziesz chciał wracać, nie raz.

Oferujemy Państwu nowopowstały (40 m2) salon do masażu z miejscem na odpoczynek, z klimatyzacją i z fantastycznym widokiem na zalew rybnicki. Nowa przestrzeń pozwala wprowadzić całą gamę wyjątkowych zabiegów.

Zapraszamy do miejsca, w którym czas będzie płynąć w innym rytmie, a słowo „relaks” nabierze nowego znaczenia. Jesteśmy przekonani, że w nowoczesnych, perfekcyjnie zaplanowanych wnętrzach, każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Nowe miejsce jest wyposażone w aneks kuchenny oraz specjalną, komfortową przestrzeń dla gości. Dlatego też jest to oryginalne miejsce, w którym możemy relaksować się w gronie najbliższych.

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego pakietu zabiegów na różne okoliczności (np.: spotkanie integracyjne, urodziny fit, wieczory panieńskie i.t.p). Za dodatkową opłatą jest możliwe zorganizowanie cateringu oraz różnorodnych zabiegów kosmetycznych.

Tak wyjątkowego miejsca nie ma nigdzie w Rybniku. Pozwól NAM zaplanować TWÓJ odpoczynek.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 6:00 – 20:00
sobota: na umówione godziny

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.