SIŁOWNIA

Z przyczyn organizacyjnych, w  niedzielę 13 czerwca, zmianie ulegają godziny otwarcia stref Fundacji Elektrowni Rybnik dla klientów indywidualnych.

BASEN DUŻY – 6:00-8:00 (wyjście do godz. 8:30); 17:00-22:00

STREFA SAUN – od 17:00

STREFA SIŁOWNI – nieczynna

Siłownia w Fundacji Elektrowni Rybnik jest wyjątkowym miejscem na mapie Rybnika, bowiem swoje funkcjonowanie rozpoczęła jako jeden z pierwszych tego typu obiektów w mieście.

Fitness Club powstał z myślą o tym aby propagować zdrowy styl życia. Jest to miejsce w którym panuje pozytywna atmosfera do której chce się wracać.

Dzięki działaniom zespołowym jest to miejsce spotkań, integracji, motywacji, rozwiązywania problemów, kompleksowej i przede wszystkim na dużym poziomie opieki klienta, który czuję się u Nas wyjątkowo.

Nasz Klub to miejsce, w którym ludzie realizują swoje marzenia, wygrywają walkę ze swoimi kompleksami i ograniczeniami, staja się zdrowsi, sprawniejsi i szczęśliwsi.

Atuty siłowni:

• dwie klimatyzowane sale
  • strefa cardio: bieżnie, rowerki, body space, platforma wibracyjna, orbitreki
  • strefa maszyn
  • strefa wolnych ciężarów
  • sklep Power Up
  • wyszkolony trener personalny i fizjoterapeuci
  • strefa prozdrowotna
  • przyjazna atmosfera

Godziny otwarcia klubu:

• poniedziałek-piątek: 8:00 – 23:00
  • sobota: 8:00 – 20:00
  • niedziela: 10:00 – 18:00

„SIŁOWNIA TO DLA MNIE PASJA, KTÓRA UCZY MNIE WALKI Z SAMYM SOBĄ, DETERMINACJI, POKORY I WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO CELU”

Manager siłowni: Mateusz Szołtysik

Jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni.

Wieloletni pasjonat sportów siłowych, od ponad 15 lat związany z siłownią Fundacji Elektrowni Rybnik. Nie boi się podejmować trudnych wyzwań, otwarty na wszelkie nowe pomysły.

Zmienia Klub i dostosowuje go do potrzeb klienta.

Mateusza wyróżnia ambicja oraz łatwość budowania relacji z klientami.
Na co dzień wulkan pozytywnej energii, dla którego doba jest zdecydowanie za krótka!

Cennik:

• Bilet – 14 zł
  • karnet 4 wejścia – 42 zł
  • karnet 8 wejść – 64 zł
  • karnet 12 wejść – 78 zł
  • karnet OPEN – 89 zł + GRATIS: 2x basen + 3x sauna IR+ 4x fitness

Oferta dla grup min. 10 osób

• Możliwość podjęcia współpracy z klubami, zakładami pracy.
  • Cennik wejść grupowych różni się w zależności od ilości osób oraz przedziału wiekowego potencjalnego klienta.
  • Wystawiamy Faktury Vat

Oferta dla młodzieży (od 13 do 18 roku życia):

• bilet jednorazowy – 7 zł
  • karnet 4 wejścia – 24 zł
  • karnet 8 wejść – 40 zł
  • karnet 12 wejść – 48 zł
  • karnet OPEN – 56 zł

Oferta dla studentów (od 18 do 26 roku życia):

• bilet jednorazowy – 10 zł
  • karnet 4 wejścia – 36 zł
  • karnet 8 wejść – 54 zł
  • karnet 12 wejść – 66 zł
  • karnet OPEN – 75 zł

Oferta dla seniorów

• bilet jednorazowy – 12 zł
  • karnet 4 wejścia – 36 zł
  • karnet 8 wejść – 48 zł
  • karnet 12 wejść – 58 zł
  • karnet OPEN – 66 zł
Cennik dla osób z KARTĄ SENIORA. Karnety są ważne 31 dni od daty zakupu.

Treningi personalne (indywidualne):

Mateusz Szołtysik

„Trening rozwija nie tylko mięśnie… Ale przede wszystkim silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę”

Zaangażowany w aktywną pomoc na każdym etapie Twojego dążenia do celu, niezwłocznie koryguje wszelkie nieprawidłowości podczas treningu.

Ćwiczenia pod czujnym okiem profesjonalnego trenera personalnego to szybsze efekty, dodatkowa motywacja, cenne porady, 100% bezpieczeństwa

Szczegóły dotyczące treningów personalnych, Mateusz: 795 584 338.

Warunkiem korzystania z treningów personalnych jest zakup biletu lub karnetu na siłownię