Ruszyły zapisy na przesłuchania eliminacyjne 27. OFPA

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA od lat jest miejscem spotkań najlepszych wokalistów z całego kraju, a rybnicka publiczność już po raz 27. będzie miała możliwość wysłuchać najzdolniejszych i najbardziej obiecujących adeptów sztuki wokalnej. Do 4 września br. artyści mogą zgłaszać się na przesłuchania eliminacyjne. Organizatorem Festiwalu OFPA jest Fundacja Elektrowni Rybnik należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE.

OFPA od lat posiada ugruntowaną markę i jest miejscem spotkań najlepszych wokalistów młodego pokolenia z całego kraju. Festiwal ma na celu popularyzację piosenki o wysokich walorach muzycznych i literackich, a także edukację oraz promowanie debiutujących i wyróżniających się artystycznie uczestników konkursu.

Fundacja Elektrowni Rybnik za cel stawia sobie m.in. propagowanie wysokiej kultury muzycznej wśród lokalnej społeczności, a kolejna 27. już edycja naszego festiwalu jest tego najlepszym przykładem. Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich miłośników piosenki artystycznej do przesyłania zgłoszeń i udziału w przesłuchaniach eliminacyjnych – mówi Katarzyna Dutkiewicz, prezes zarządu Fundacji Elektrowni Rybnik.

W Festiwalu może wziąć udział wokalista, który ukończył 16 lat i przygotuje 2 piosenki artystyczne w języku polskim z własnego wyboru (z gatunku piosenki poetyckiej, autorskiej, aktorskiej) z jednym akompaniatorem, lub akompaniamentem własnym.

Zgłoszenia na przesłuchania eliminacyjne 27. OFPA przyjmowane będą do 4 września br. Aby się zarejestrować należy wejść na stronę Festiwalu www.ofpa.pl, zapoznać się  z regulaminem oraz wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia. Przesłuchania eliminacyjne odbędą się 21 i 22 września br. w Fundacji Elektrowni Rybnik.

Strona Festiwalu: www.ofpa.pl

Profil FB: www.facebook.com/ofpa.rybnik 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.