Półkolonie letnie 2023 w Fundacji

Od 3 lipca do 11 sierpnia w Fundacji Elektrowni Rybnik dzieci w wieku 7-12 lat miały możliwość aktywnego i ciekawego spędzenia letnich dni podczas półkolonii oraz zajęć kreatywnych pod hasłem „Akcje w Wakacje”.

Półkolonie letnie były podzielone na sześć tygodniowych turnusów, w których łącznie wzięło udział blisko 80 dzieci. Harmonogram zajęć obejmował wiele atrakcji, które pozwoliły na miłe zagospodarowanie wolnego czasu dla najmłodszych pod czujnym okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry wychowawców. Lipiec był aktywny z wycieczkami, grami, zabawami ruchowymi i zróżnicowanymi animacjami, natomiast sierpień zdecydowanie artystyczny z warsztatami i zajęciami kreatywnymi, teatralnymi oraz tanecznymi.

Jesteśmy przekonani, że dzieci z uśmiechem będą wspominały ten czas i jesteśmy przekonani, że z większością spotkamy się podczas ferii zimowych, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.