Koncert noworoczny

W czwartek, 25 stycznia wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu noworocznego w wykonaniu uczniów studium muzycznego Fundacji Elektrowni Rybnik. Podopieczni Heleny Zaik i Anny Porwoł dali popis swoich nieprzeciętnych umiejętności gry na instrumentach klawiszowych oraz śpiewu. Rodzicom gratulujemy utalentowanych pociech, a wykonawcom życzymy wytrwałości w kontynuowaniu swoich muzycznych pasji.

Ten dzień był wyjątkowy jeszcze z jednego powodu – Pani Helena Zaik obchodziła jubileusz 25-lecia pracy dydaktycznej w Fundacji! Serdecznie dziękujemy za dotychczasowy wkład w kształtowanie kolejnych pokoleń miłośników muzyki. Mamy nadzieje, że Pani wytrwałość, cierpliwość i profesjonalizm będzie z nami przez następne lata wspólnych działań.