15 lat minęło – jubileusz Sekcji Bowlingowej

W piątek, 29 grudnia na sali kameralnej „Orion” odbyło się spotkanie podsumowujące kolejny rok działalności Sekcji Bowlingowej Fundacji Elektrowni Rybnik. Wydarzenie miało wyjątkowy charakter ze względu na przypadające 15-lecie funkcjonowania sekcji.

Na jubileusz zaproszono aktualnych i byłych zawodników oraz gości, nie zabrakło specjalnego, rocznicowego tortu, wielu wzruszeń, a także wspomnień o osiągnięciach indywidualnych i drużynowych, jakie miały miejsce na przestrzeni minionych 15 lat.

Najlepszym zawodnikom sezonu 2023 wręczono puchary, medale, dyplomy i okolicznościowe pamiątki. Ogromne podziękowania należą się Prezesowi Sekcji – Mariuszowi Watole, Wiceprezesowi – Krzysztofowi Wywrotowi oraz wszystkim członkom i sympatykom za dotychczasową działalność i zaangażowanie w propagowaniu bowlingu.