Ferie zimowe w Fundacji

Dwa tygodnie zimowego odpoczynku od szkoły i nauki za nami. Po raz kolejny Fundacja Elektrowni Rybnik swoimi propozycjami w zróżnicowany, ciekawy i bezpieczny sposób zorganizowała i wypełniła ten czas najmłodszym.

Ponad setka dzieci uczestniczyła w warsztatach kreatywnych i aktywnych zajęciach, jakie Fundacja zorganizowała podczas ferii zimowych specjalnie z myślą o wypoczywających od szkolnych obowiązków dzieciach. Atrakcją, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając przez całą niedzielę czwartego lutego rzesze wielbicieli dobrej zabawy i wodnej rekreacji w każdym wieku był wodny tor przeszkód na dużym basenie. Podczas tegorocznych ferii zimowych w Fundacji dzieci pod opieką instruktorów tańczyły, ćwiczyły, pływały, rozwiązywały zagadki, tworzyły i zgłębiały tajniki sztuki kulinarnej. Choć pogoda nie zadbała o zimową aurę, nudy z pewnością nie zaznali uczestnicy wspólnych zajęć.

Jesteśmy przekonani, że wszyscy, którzy skorzystali z oferty Fundacji Elektrowni Rybnik przygotowanej specjalnie na okres ferii, będą z uśmiechem wspominać ten wspólny czas. Mamy nadzieję, że z większością spotkamy się ponownie podczas półkolonii letnich, które już dzisiaj polecamy uwadze Rodziców i na które serdecznie zapraszamy.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.