Fundacja Elektrowni Rybnik dla najmłodszych

Z okazji Dnia Dziecka należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Fundacja Elektrowni Rybnik przekazała wejściówki do parku rozrywki i zoo dla podopiecznych Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Rybniku. Dzięki tej inicjatywie ponad 50 wychowanków – tych najmłodszych, ale i trochę starszych – mogło atrakcyjnie i wesoło spędzić czas na wspólnej zabawie.

– „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” ten cytat najpiękniej opisuje, jak ważny jest uśmiech najmłodszych, nie tylko w Dniu Dziecka, ale i na co dzień. Cieszymy się, że mogliśmy podarować odrobinę radości tym, którzy tego najbardziej potrzebują – podkreśla Katarzyna Dutkiewicz prezes zarządu Fundacji Elektrowni Rybnik.