ZAPYTANIA OFERTOWE

1. Wymiana dźwigu osobowego w budynku Krytej Pływalni na terenie Fundacji Elektrowni Rybnik.

2. Wymiana płytek podłogowych w części budynku Krytej Pływalni FER oraz przystosowanie obecnego sanitariatu WC na sanitariat dla osób niepełnosprawnych.

3. Dostawa i montaż systemu klimatyzacji w pomieszczeniach siłowni Klubu Energetyka Fundacji Elektrowni Rybnik.

4. Remont przelewu niecki basenowej i plaży oraz wymiana sufitu wraz z oświetleniem i wentylacją na terenie basenu małego w budynku Krytej Pływalni Fundacji Elektrowni Rybnik.

5. Wykonanie uszczelnienia posadzki w pomieszczeniu chlorowni w budynku Krytej Pływalni Fundacji Elektrowni Rybnik.

6. Wykonanie badań urządzeń piorunochronnych, instalacji oświetlenia awaryjnego oraz głównego wyłącznika prądu w budynkach Krytej Pływalni i Klubu Energetyka Fundacji Elektrowni Rybnik.