XXX Mistrzostwa Polski Energetyków w wędkarstwie spławikowym

Sekcja Wędkarska Fundacji Elektrowni Rybnik zaprasza na XXX MISTRZOSTWA POLSKI ENERGETYKÓW W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM, które odbędą się w dniach 10-12 września 2021 r.

W zawodach mogą uczestniczyć 3-osobowe drużyny. Zawodnicy drużyny muszą być członkami Polskiego Związku Wędkarskiego lub pracownikami zakładu delegującego. Zgłoszenie drużyny powinno być potwierdzone przez zakład pracy.

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem wpłaty należy przesłać na adres: Fundacja Elektrowni Rybnik, ul. Podmiejska 43,
44-207 Rybnik, e-mail: sekretariat@fundacjaelektrownirybnik.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Szczegóły w regulaminie oraz harmonogramie zawodów.

Dodatkowych informacji udziela: Mirosław Białowas tel. 693 116 445