Spotkanie z Mikołajem

W sobotę 11 grudnia Fundację Elektrowni Rybnik odwiedził Mikołaj. Na wszystkie grzeczne dzieci czekała moc atrakcji, dobra zabawa i drobny upominek.

Fundacja Elektrowni Rybnik, należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE w sobotę 11 grudnia zorganizowała dla dzieci spotkanie z Mikołajem.

Rodzice i opiekunowie wraz ze swoimi pociechami byli podzieleni na dwie grupy, które w godz. 14:00 i 16:30 mogły zobaczyć świąteczny spektakl w wykonaniu teatru TAK. Najmłodsi i ci nieco starsi bardzo aktywnie i z uśmiechem na twarzach brali udział we wspólnych zabawach inicjowanych przez aktorów. Po występie na scenie pojawił się wyczekiwany przez wszystkich Mikołaj, który z pomocą skrzata rozdał wszystkim dzieciom prezenty.

Przy tej okazji nie mogło również zabraknąć świątecznego kiermaszu, na którym można było zakupić świąteczne ozdoby wykonane przez pacjentów Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku.