POMOC DLA UKRAINY

Chcemy nieść pomoc tam, gdzie jest potrzebna! Fundacja Elektrowni Rybnik przyłącza się do akcji PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik – zbiórki darów dla Ukrainy we współpracy z Caritas Polska (Caritas Diecezji Gliwickiej).

Wszyscy, którzy zechcą wesprzeć zbiórkę, mogą w godz. 6:00-22:00 przekazać dary do Fundacji Elektrowni Rybnik.

Artykuły, które w tej chwili są najbardziej potrzebne to:

1. produkty dla dzieci (pieluchy, żywność w słoiczkach, chusteczki nawilżane, kremy, słodycze),
  2. żywność o długiej dacie przydatności do spożycia (konserwy, gorące kubki, pieczywo chrupkie, słodycze itp.),
  3. środki higieniczne (mydła, żele, dezodoranty, szampony itd.),
  4. materiały opatrunkowe i środki przeciwbólowe.

Miejsce zbiórki: kasa basenu Fundacji Elektrowni Rybnik; dary można przynieść także do sekretariatu Fundacji.

Zebrane dary będą na bieżąco transportowane do gliwickiego oddziału Caritasu, a lista potrzebnych produktów będzie aktualizowana.