Półkolonie sportowe dla dzieci

30 dzieci w wieku 7-15 lat wzięło udział w półkoloniach sportowych, które odbyły się 16-22 sierpnia w Fundacji Elektrowni Rybnik.

Szczelnie wypełniony program obejmował codzienne treningi sportowe z wykwalifikowaną kadrą, naukę pływania, udział w wydarzeniach kulturalnych, poznawanie historii i zasad bezpiecznego uprawiania sportu oraz zajęcia z psychologiem. Nie zabrakło również wycieczek tematycznych m.in. do parku linowego, przystani kajakowej i leśnego parku niespodzianek.

„Sportowe Lato 2021 z Fundacją LOTTO w Fundacji Elektrowni Rybnik” – wydarzenie współfinansowane w ramach Programu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021” ze środków Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.