Półkolonie letnie 2020 „Uniwersytet Wakacyjny”

Fundacja PGE Energia Ciepła od wielu lat organizuje półkolonie letnie. Podobnie było
w tym roku, kiedy ta forma letniego wypoczynku miała znaczenie szczególne, stanowiąc często jedyną alternatywę na wakacje.

W okresie od 13 lipca do 21 sierpnia Fundacja PGE Energia Ciepła we współpracy z Fundacją JSW stworzyła możliwość ciekawego, aktywnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku dla dzieci w wieku 7-12 lat pod hasłem „Uniwersytet Wakacyjny”.

W sześciu tygodniowych turnusach wzięło udział ponad 140 dzieci z Rybnika i okolicznych miejscowości. Przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, uczestnicy każdego turnusu byli podzieleni na dwie 12-osobowe grupy, każda pod opieką dwóch wykwalifikowanych wychowawców. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, m.in. wycieczki, gry, warsztaty, spotkania, seanse filmowe i spektakle teatralne.

Cieszymy się, że mogliśmy podarować dzieciom odrobinę uśmiechu i zabawy w tym trudnym dla wszystkich okresie.

FOTOGALERIA »