Mikołaj w Fundacji

W środę 6 grudnia Fundację Elektrowni Rybnik odwiedził Mikołaj. Na wszystkie dzieci czekała moc atrakcji, dobra zabawa i drobny upominek.

Fundacja Elektrowni Rybnik, należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE w środę 6 grudnia zorganizowała spotkanie z Mikołajem.

Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami mogły zobaczyć świąteczny spektakl w wykonaniu Teatru TAK. Wszyscy aktywnie i z uśmiechem na twarzach brali udział we wspólnych zabawach inicjowanych przez aktorów. Po występie na scenie pojawił się wyczekiwany Święty Mikołaj, który z pomocą skrzata rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Dla najmłodszych był również przygotowany kącik z kolorowankami oraz specjalne miejsce na zdjęcie z bajkowymi bohaterami.

W tym szczególnym dniu we wspólnej zabawie brali udział przebywający obecnie w Fundacji najmłodsi goście z Ukrainy oraz podopieczni Ośrodka Rodzinnej Pieczy Zastępczej z Rybnika.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.