INFORMACJE OGÓLNE

Z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, a zarazem parę kilometrów od Centrum Rybnika, w urokliwym otoczeniu zalewu rybnickiego, Fundacja Elektrowni Rybnik oferuje do wynajmu sale wykładowe (szkolenia, spotkania) i rekreacyjne (treningi, ćwiczenia, taniec).

Wszystkie sale z dostępem do internetu. Ogólnodostępne toalety, kącik wypoczynkowy, przestronne korytarze, , na których istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych, cateringu (lunch, bufet szwedzki) w zależności od oczekiwań.

Fundacja dysponuje też prawie 2 ha terenem rekreacyjnym z dostępem do zalewu rybnickiego, wspaniały widok może uatrakcyjnić niejedną imprezę.
Zachęcamy do organizacji imprez plenerowych. Ustalenie cen indywidualnie.

Do dyspozycji gości parking.

Przestronne hole:

• górny: powierzchnia – 467 m²), wysokość – 470 cm
  • dolny: powierzchnia – 160 m², wysokość – 330 cm

Dodatkowe opcje:

• Możliwość zapewnienia obsługi: biurowej, technicznej oraz organizacji biura wydarzenia.
  • Bufet kawowy.

Dodatkowo dysponujemy i udostępniamy (ceny brutto):

• stół 90×90 cm – 15,00 zł
  • krzesło czarne, tapicerowane – 5,00 zł
  • projektor z ekranem 1,5 x 1,5 [m] – 40,00 zł
  • flipchard + blok – 30,00 zł
  • podium sportowe – 80,00 zł
  • nagłośnienie – cena do uzgodnienia
  • ksero:
    • czarno-białe: A4 – 0,20 zł, A3 – 0,40 zł