Ferie 2023 w Fundacji Elektrowni Rybnik

Zabawy integracyjne, warsztaty tematyczne, gry, wycieczki, to tylko niektóre z atrakcji, jakie dla uczestników półkolonii zimowych przygotowała Fundacja Elektrowni Rybnik.

W dniach 16-20 stycznia Fundacja Elektrowni Rybnik należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna stworzyła możliwość ciekawego, aktywnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku dzieci mogły skorzystać z bogatej oferty przygotowanej przez Fundację.

Ferie to wyjątkowy okres, który pozwala dzieciom nie tylko rozkoszować się urokami zimy i spędzać czas na dobrej zabawie, ale również pozwala przygotować się i naładować baterie na drugą część roku szkolnego. Wierzymy, że dzieci z uśmiechem będą wspominały ten tydzień spędzony w Fundacji i jesteśmy przekonani, że z większością spotkamy się ponownie już w wakacje na półkoloniach letnich – mówi Katarzyna Dutkiewicz, Prezes Zarządu Fundacji Elektrowni Rybnik.

Zabawy integracyjne, warsztaty tematyczne, gry, zajęcia kreatywne i sportowe, wyjście na basen, wycieczka do Funzeum w Gliwicach, zajęcia z robotyki oraz wspólne pilotowanie dronów, to wszystko czekało na uczestników półkolonii zimowych.

Nie miałbym co robić w domu, a tutaj jest fajnie. Z kolegami i koleżankami spędzałem dużo czas i się bawiłem w sali i na basenie – mówi ośmioletni Wiktor.

Harmonogram zajęć obejmował wiele atrakcji, które pozwoliły na miłe zagospodarowanie wolnego czasu dla najmłodszych pod czujnym okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry wychowawców.