Bowlingowe podsumowanie sezonu

Sekcja bowlingowa Fundacji Elektrowni Rybnik na uroczystym spotkaniu podsumowała kolejny rok swojej działalności.

– Takie chwile jak ta, to nie tylko czas na wspólne świętowanie, ale również odpowiedni moment
na wyróżnienie tych najlepszych
– podkreśla Mariusz Watował, kierownik sekcji.

Puchary, dyplomy oraz symboliczne upominki otrzymało troje najlepszych zawodniczek i zawodników sezonu.

Obecnie sekcja liczy 21 osób w tym 3 kobiety, 3 juniorów oraz osoby z niepełnosprawnością. Większość zawodników gra w Amatorskiej Sekcji Bowlingowej (ABL, liga w Ostrawie i Trzyńcu). Swoje umiejętności prezentują również na turniejach komercyjnych oraz w zawodach ligowych Polskiego Związku Kręglarskiego – Sekcja Bowlingu Sportowego. Ponadto członkowie drużyny uczestniczą w turniejach organizowanych na kręgielniach w Bielsku-Białej, Opolu czy Grudziądzu.

Sekcja, która w 2018 roku obchodziła swoje 10-lecie, otwarta jest dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych. Spotyka się regularnie na rybnickiej kręgielni w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca, natomiast na kręgielni MOSiR w Łaziskach Górnych w każdy pierwszy, trzeci oraz piąty poniedziałek miesiąca.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!