Akcja krwiodawstwa – zebrano prawie 25 litrów krwi!

Zebrano prawie 25 litrów krwi!

Blisko 25 litrów krwi zebrano podczas akcji krwiodawstwa, która odbyła się we wtorek, 18 sierpnia na rybnickim rynku.

W szczytną inicjatywę, zorganizowaną przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu, Kolejowy HDK PCK im. dr. Juliusza Rogera w Rybniku oraz Kolejowy Klub HDK „Trakcyjnik” im. Stanisława Palarza w Rybniku włączyła się również Fundacja PGE Energia Ciepła, która dla oddających krew przygotowała atrakcyjne gadżety oraz vouchery.

Pamiętamy, że nasza krew może uratować komuś życie, dlatego bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się tym, co najcenniejsze.

Każda kropla się liczy!